Dovanos ir rinkiniai
60 produktaiDovanos ir rinkiniai
Specialistų patarimai
Norint turėti sveiką kraujotaką būtina keisti įpročius
Sveikas gyvenimo būdas ne tik padeda valdyti širdies ir kraujagyslių ligų riziką, palengvina jų eigą, bet ir sumažina nemalonius simptomus.
7 mūsų organizmui svarbios vaistažolės
Sveikata svarbiausias žmogaus turtas, kuriuo privalu rūpintis.
Moterų šlapimo nelaikymas: nemalonią problemą gali padėti spręsti augalinė terapija
Šlapimo nelaikymas, arba inkontinencija, šiandien yra tapęs itin dažna problema — su ja susiduria net kas trečia moteris.
Paslaptis, su kuria susiduria daugelis moterų: varginantis šlapimo nelaikymas
Ir vėl juokiantis nutekėjo šlapimas? Atrodo, negalite net ramiai nusičiautėti, nes bijote, jog tai ir vėl pasikartos? Mylėjimasis su vyru ėmė kelti įtampą, nes nuolatos vargina šlapimo nelaikymas? Bijote planuoti tolimesnes keliones nežinomais maršrutais, nes žinote, kad ne laiku išsiskyręs šlapimas greičiausiai užklups būtent tada, kai arti nebus tualeto? Jeigu į šiuos klausimus atsakėte „taip“, esate viena iš daugybės moterų, kurias vargina nemalonumą ir dažnai gėdą kelianti problema — šlapimo nelaikymas.
Šlapimo nelaikymas – nemaloni liga
Serga beveik visi Su šlapimo nelaikymu susiduria įvairaus amžiaus žmonės.
Intymios higienos pamokos dukrai
Praėjo laikai, kai mamos, norėdamos išmokyti dukras rūpintis savo intymia higiena, pakišdavo brošiūrą.
Graži oda — misija įmanoma: Kaip tinkamai prausti ir valyti veido odą?
Graži, skaisti, švytinti — ne paslaptis, kad norint džiaugtis tokia veido oda, būtina skirti laiko ir dėmesio tinkamai jos priežiūrai.
TOP 10 veiksmų, kurie padidins lakštinės veido kaukės efektyvumą
Ar švytinti, pridrėkinta, pailsėjusi, gaivi veido oda, pasiekiama vos per 15-20 minučių jums skamba patraukliai? Sutikite, tik retas į šį klausimą atsakytų „ne“.
Psichoterapeutė: ilgalaikis stresas veda į depresiją
Prasidėjęs ruduo daugeliui reiškia atostogų pabaigą ir grįžimą prie senų ar naujų darbų.
Nemiegu, nes neramu. Kokią įtaką pandemija turi miego kokybei?
Pandeminiu laikotarpiu atlikti moksliniai tyrimai parodė, jog psichologinė žmonių būklė COVID-19 viruso akivaizdoje išties pašlijo: padaugėjo besiskundžiančių padidėjusiu nerimu, depresija, panikos priepuoliais bei sutrikusiu miegu.
Dažniausias šių dienų palydovas - nerimas. Kaip su juo kovoti?
Ar girdėjote posakį, kad net 99 procentai dalykų, dėl kurių jaudinamės, dažniausiai nenutinka? Ir vis dėlto, stresas bei nerimas šiandien yra tapę daugelio mūsų kasdienio gyvenimo palydovais: Eurostat duomenimis, nerimas užima net antrąją vietą tarp ES šalyse dažniausiai diagnozuojamų psichinės sveikatos sutrikimų, ir nusileidžia tik depresijai.
Nemiegu, nes neramu. Kokią įtaką pandemija turi miego kokybei?
Pandeminiu laikotarpiu atlikti moksliniai tyrimai parodė, jog psichologinė žmonių būklė COVID-19 viruso akivaizdoje išties pašlijo: padaugėjo besiskundžiančių padidėjusiu nerimu, depresija, panikos priepuoliais bei sutrikusiu miegu.