Mėnesio TOP - 2 už 1 kainą!
8 produktaiMėnesio TOP - 2 už 1 kainą!
Specialistų patarimai
Norint turėti sveiką kraujotaką būtina keisti įpročius
Sveikas gyvenimo būdas ne tik padeda valdyti širdies ir kraujagyslių ligų riziką, palengvina jų eigą, bet ir sumažina nemalonius simptomus.
7 mūsų organizmui svarbios vaistažolės
Sveikata svarbiausias žmogaus turtas, kuriuo privalu rūpintis.
Kaip veikia virškinimo sistema?
Virškinimas – suvalgyto maisto pavertimas mūsų kūnui būtina energija ir statybinėmis medžiagomis – yra subtilus ir sudėtingas procesas.
Ką valgyti, kad kepenys būtų sveikos?
Patarimai, kurie padės palaikyti kepenų veiklą: - valgykite reguliariai, - mažinkite porcijų dydį (saujos dydžio porcija, jei turite antsvorio), - gaminkite maistą ant garų, virkite, troškinkite, - dažniau rinkitės augalini, šviežią, neapdorotą maistą, vartokite daugiau grudų, ląstelienos, kurios gausu daržovėse, - žuvį valgykite ne mažiau nei 2-3 kartus per savaitę, - gerkite pakankamai vandens, - papildykite mitybą kepenis saugančiais augalais (pavyzdžiui deriniu iš kurkumino, silimarino ir piperino), trūkstamais vitaminais ir mineralais.
Psichoterapeutė: ilgalaikis stresas veda į depresiją
Prasidėjęs ruduo daugeliui reiškia atostogų pabaigą ir grįžimą prie senų ar naujų darbų.
Nemiegu, nes neramu. Kokią įtaką pandemija turi miego kokybei?
Pandeminiu laikotarpiu atlikti moksliniai tyrimai parodė, jog psichologinė žmonių būklė COVID-19 viruso akivaizdoje išties pašlijo: padaugėjo besiskundžiančių padidėjusiu nerimu, depresija, panikos priepuoliais bei sutrikusiu miegu.
Dažniausias šių dienų palydovas - nerimas. Kaip su juo kovoti?
Ar girdėjote posakį, kad net 99 procentai dalykų, dėl kurių jaudinamės, dažniausiai nenutinka? Ir vis dėlto, stresas bei nerimas šiandien yra tapę daugelio mūsų kasdienio gyvenimo palydovais: Eurostat duomenimis, nerimas užima net antrąją vietą tarp ES šalyse dažniausiai diagnozuojamų psichinės sveikatos sutrikimų, ir nusileidžia tik depresijai.