FJORD Strong Omega-3 Cardio žuvų taukai širdžiai su polifenoliais / AKCIJA 1+1 | visisveiki.lt

FJORD Strong Omega-3 Cardio žuvų taukai širdžiai su polifenoliais / AKCIJA 1+1

 • Širdžiai
 • Prekės kodas: 1242
5.00/5 (3 atsiliepimų)

FJORD Strong Omega-3 Cardio žuvų taukai širdžiai su polifenoliais / AKCIJA 1+1

 • Širdžiai
 • Prekės kodas: 1242
5.00/5 (3 atsiliepimų)
21.98 €
 • Skirta: Suaugusiems
 • Talpa: 60
 • Tipas: Kapsulės

Produkto savybės

 • FJORD STRONG OMEGA-3 Cardio – biologiškai aktyvių junginių - polifenolių ir riebalų rūgščių EPR ir DHR kombinacija jūsų širdies sveikatai.
 • Ypač stiprios koncentracijos ir gerai pasisavinamos reesterifikuotos omega-3, išgautos iš smulkių riebių laukinių žuvų.
 • Su polifenoliais - biologiškai aktyviais junginiais, tokiais kaip flavonolio glikozidai, katechinai, antocianinai ir procianidinai. Kakavos pupelių ekstrakte yra net 45 % polifenolių.
 • Apsaugai nuo oksidacijos naudojamas natūralios kilmės antioksidantas - tokoferolių koncentruotas ekstraktas. Tai riebaluose tirpi medžiaga, todėl ypač gerai apsaugo žuvų taukus.
 • Smulki, riebi, laukinė žuvis žaliavai sugaunama vandenynuose tvarios žvejybos būdu iš lengvai atsinaujinančių šaltinių. Žaliavos gamintojui patvirtintas „Jūros draugo“ statusas (Friend of the Sea (FOS)).

Sužinokite daugiau
Kiekis

Palikite atsiliepimą apie prekę

FJØRD STRONG OMEGA-3 Cardio žuvų taukai širdžiai su polifenoliais, 60 kaps. (70 g.)
Maisto papildas širdžiai

FJORD STRONG OMEGA-3 Cardio – biologiškai aktyvių junginių - polifenolių ir omega-3 riebalų rūgščių EPR ir DHR kombinacija jūsų širdies sveikatai.

Ypač stiprios koncentracijos ir gerai pasisavinamos reesterifikuotos omega-3, išgautos iš smulkių riebių laukinių žuvų.

Su biologiškai aktyviais ir stiprios koncentracijos polifenoliais, tokiais kaip flavonolio glikozidai, katechinai, antocianinai ir procianidinai.

 

PRIPAŽINTA OMEGA-3 NAUDA ŠIRDIES VEIKLAI

• Žuvų taukų vartojimo nauda širdžiai bei kraujagyslėms įrodyta bene geriausiai, nes yra intensyviai tyrinėjama jau beveik penkis dešimtmečius. Dabar jau visuotinai pripažinta, kad žuvyje ir žuvų taukuose esančios EPR ir DHR padeda palaikyti normalią širdies veiklą, todėl savo širdimi besirūpinantiems suaugusiems žmonėms mokslininkai ir mitybos specialistai rekomenduoja nuolat vartoti daugiau produktų, turtingų omega-3 riebalų rūgštimis, ypač EPR ir DHR.
 
• Buvo atlikta tūkstančiai epidemiologinių, stebėjimo, eksperimentinių ir atsitiktinių imčių kontroliuojamų klinikinių tyrimų, kurie atskleidė, kad vertingosios omega-3 rūgštys EPR ir DHR veikia per įvairius mechanizmus ir priklausomai nuo suvartojamo šių riebalų rūgščių kiekio gali turėti teigiamą poveikį kraujo krešėjimui, kraujo spaudimui ir kraujo lipidų (trigliceridų) koncentracijai. Ilgalaikiai tyrimai nuosekliai įrodė ryšį tarp didesnio EPR ir DHR suvartojimo ir mažesnės rizikos susirgti vainikinių arterijų liga.
 
• Teigiamas poveikis širdžiai pasireiškia per parą suvartojant bent 250 mg EPR ir DHR, tačiau norint platesnio poveikio spektro, rekomenduojama vartoti ir daugiau EPR ir DHR, neviršijant 5 g per parą.

KAS YRA POLIFENOLIAI?

Polifenoliai yra biologiškai aktyvūs junginiai, aptinkami daugelyje augalų. Tikrųjų kakavmedžių (Theobroma cacao) vaisiuose (kakavos pupelėse) yra išskirtinai didelis kiekis polifenolių (apie 6 – 8 %, skaičiuojant nuo sausos masės). Tai daugiausia flavonolio glikozidai, katechinai, antocianinai ir procianidinai. Būtent ekstrakto vartojimas yra naudingas būdas gauti šių biologiškai aktyvių medžiagų kasdien.


KODĖL VERTA RINKTIS BŪTENT SMULKIŲ ŽUVŲ TAUKUS?

Omega-3 riebalų rūgštys nesintetinamos ne tik žmonių, bet ir žuvų organizme. EPR ir DHR kiekis žuvyse priklauso nuo dumblių, gaminančių šias omega-3 riebalų rūgštis, kuriais maitinasi žuvys. Todėl nenuostabu, kad laukinėse pelaginėse (gyvenančiose vandens erdvėje tarp vandenyno dugno ir paviršiaus ir mintančiose planktonu) žuvyse, tokiose kaip ančiuviai, sardinės, skumbrės, įvairių rūšių smulkūs tunai, EPR ir DHR susikaupia daugiau nei mėsėdėse žuvyse.

Pavyzdžiui, ančiuviai yra mažos riebios pelaginės žuvytės, kurių taukuose yra labai daug EPR ir DHR. Kai kurių mokslininkų vertinimu, ančiuvių taukai yra turtingiausias eikozapentaeno rūgštimi (EPR) šaltinis pasaulyje. Todėl FJORD STRONG OMEGA-3
Cardio koncentruotų žuvų taukų sudėtyje pasiektas net 68 % polinesočiųjų riebalų rūgščių omega-3 kiekis.

Svarbu ir tai, kad smulkios žuvys, tokios kaip ančiuviai, sardinės, skumbrės ir kt., nėra nykstančios rūšys ir šių žuvų ištekliai greitai atsinaujina. FJORD STRONG OMEGA-3
Cardio koncentruotų žuvų taukų žaliavos gamintojas turi patvirtintą „Jūros draugo“ (Friend of the Sea (FOS)) statusą, kuris įrodo, kad žuvys sugaunamos tvarios žvejybos būdu iš lengvai atsinaujinančių šaltinių, taip daromas mažesnis poveikis aplinkai ir saugomi jūros ištekliai. Todėl vartodami FJORD STRONG OMEGA-3 Cardio jūs ne tik palaikote širdies sveikatą, bet ir prisidedate prie gamtos išsaugojimo.


Daugiau informacijos:
  

Laikymas. Laikyti sausoje, tamsioje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Gamintojas: Valentis Norway AS, Tollbodbryggen 2, 1606 Fredrikstad, Norvegija. Pagaminta ES.
Platintojas: UAB “Valentis Baltic”, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva.

2 kaps. (2,3 g):

Žuvų taukai: 1000 mg

Omega-3:  600 mg

Omega-3, tarp kurių eikozapentaeno rūgštis (EPR): 300 mg

Omega-3, tarp kurių dokozaheksaeno rūgštis (DHR): 200 mg

Omega-3, tarp kurių kitos omega-3: 100 mg

Tikrųjų kakavmedžių vaisių (pupelių) ekstraktas: 446 mg

Tikrųjų kakavmedžių vaisių (pupelių) ekstraktas, kuriame polifenoliai: 200 mg


Sudedamosios dalys:

Laukinėje gamtoje sužvejotų smulkių žuvų (ančiuvių, sardinių, skumbrių, įvairių rūšių tunų) koncentruoti taukai, kuriuose net 68 % polinesočiųjų riebalų rūgščių omega-3, kapsulės apvalkalas (želatina, drėgmę išlaikančios medžiagos – glicerolis ir sorbitoliai, vanduo, dažiklis - geležies oksidai ir geležies hidroksidai), tikrųjų kakavmedžių (Theobroma cacao) vaisių (kakavos pupelių) ekstraktas (45 % polifenolių), emulsikliai – saulėgrąžų lecitinai ir bičių vaškas, baltas ir geltonas, antioksidantas - tokoferolių koncentruotas ekstraktas.

Rekomenduojama suaugusiesiems gerti po 2 kapsules per dieną.
 

Įspėjimai:

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos paros normos.
Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.
Labai svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Susijusios prekės